Exkluzívna gastronómia až nad oblaky

Kuulinair, nový prírastok v rodine značiek, ktorý zastrešuje tatranský Hotel Lomnica, prišiel s absolútnou novinku na našom trhu, a to gastronomickými letmi teplovzdušným balónom. V doteraz najväčšom balóne na Slovensku, zažite neobyčajné dobrodružstvo v originálnej reštaurácií, ktorá sa nachádza priamo v balóne. Štartuje sa z okolia Tatranskej Lomnice a počas takmer letu, ktorý trvá viac ako hodinu,  si vychutnáte kulinárske špeciality od šéfkuchárov z Hotelu Lomnica.

Rodina stabilných značiek priniesla produkt, ktorý doteraz na Slovensku chýbal.

V kuulinárskom lete si tak viete vychutnať nebeský pôžitok s výhľadom na východ, či západ slnka, so scenériou Vysokých Tatier.

„Posúvame hranice gastronomického zážitku na úplne novúroveň a ako prvý na Slovensku sme preniesli lietajúcu  reštauráciu do oblakoch. Samozrejme, že to bola pre nás výzva. Variť v oblakoch, pri podmienkach o ktorých dopredu neviete nič, pripraviť si veci v obmedzenom priestore, pripraviť si pokrm tak, aby prežil náročnejšie podmienky pristávania…. To všetko boli prekážky do ktorých sme sa pustili s nadšením. Byť pri zrode niečoho špecifického a nepoznaného, chytilo za srdce celý prípravný tím,“  približuje atmosféru prípravy nového projektu riaditeľ Hotela Lomnica a Kaštieľa Pálffy Peter Múdry.

Čo by ste povedali napríklad na pohár vychladeného sektu, ktorý si vychutnáte, ale bez pevnej pôdy pod nohami alebo na pohľad prekrásnej tatranskej prírody z vtáčej perspektívy s prekvapením navyše? Otázka, na ktorú sa ľahko odpovedá, ak ste zástancom exkluzívneho dobrodružstva s nezameniteľným štýlom.

Vybrať si viete z ponuky kuulinárskych raňajok, večerí, či absolvovať môžete aj súkromný let s preletom ponad Tatry vo výške viac ako 3 tisíc metrov. Samozrejme, tak ako každý iný let balónom, aj tento je  odkázaný na perfektné počasie, preto na ten správny deň si treba vždy počkať.

Najväčší balón na Slovensku, dokonca môžeme povedať, že aj prvá reštaurácia v oblakoch, má už svoje prvé lety úspešne za sebou. Kuulinair vám prináša unikátne prepojenie všetkých zmyslov, kulinárskych zážitkov s rozprávkovým výletom v oblakoch, ktoré poteší všetkých milovníkov nevšedných zážitkov, ale aj konzervatívnejšie typy, ktoré z času na čas radi vybočia zo zaužívaných koľají.

Dožičte sebe a svojim blízkym atmosféru výnimočných kulinárskych zážitkov doplnenú o nádhernú scenériu prírody Vysokých Tatier. Tím z Hotela Lomnica sa postará o to, aby ste tento zážitok vnímali cez všetky vaše zmysly.

Menu