Pravá vzdušná expedícia

Exkluzívna ponuka

Kuulinársky let s brunchom

Zimný brunch alebo skorší obed s výhľadom na rozprávkovo zasneženú prírodu Vysokých Tatier je pôžitok pre všetkých labužníkov s estetickým cítením. Nechajte sa unášať na vánku zážitku a chutí spolu bublinkami Hey You Bubbles spolu s kulinárskym prekvapením v podaní tímu kuchárov z Hotela Lomnica. Tak, dámy a páni, stačí iba nastúpiť na palubu nášho Kuulinair balóna, nechať sa unášať zážitkami a vychutnávať kuulinárske prekvapenia v podaní tímu kuchárov z Hotela Lomnica. Podobný zážitok široko – ďaleko nenájdete, pretože Kuulinair je jediný balón so špičkovou gastronomickou posádkou na palube.

Kuulinársky brunch organizujeme v období od decembra do konca marca. Minimálny počet osôb na let je 7, maximálny počet dospelých osôb je 8. Možnosti súkromného letu je možné dohodnúť s rezervačným oddelením.

Informácie ku kulinárskym letom

Kulinársky let môže byť obsadený maximálnou kapacitou deviatich dospelých pasažierov. Trvá cca 60-90 minút, závisí to najmä od poveternostných podmienok. Je však potrebné počítať zhruba s troj až štvorhodinovou časovou rezervou, ktorá zahŕňa stretnutie s posádkou na mieste vzletu. Počas toho môžu pasažieri vidieť prípravu balóna na štart, do ktorej sa môžu aj zapojiť, a tiež pristátie a rozlúčenie sa s posádkou. Let sa uskutoční za vhodných poveternostných a meteorologických podmienok. Pri plánovaní letu je potrebné s týmito obmedzeniami počítať a v prípade, že by podmienky nevyhovovali bezpečnému absolvovaniu letu, pilot ho môže zrušiť. Váš let tak preplánujeme na nový termín. Pilot môže rozhodnúť o skrátení letu, pokiaľ nastane náhla zmena poveternostných a meteorologických podmienok, avšak o svoj kulinársky zážitok neprídete, pretože náš tím bude pokračovať v servírovaní vášho gastronomického zážitku aj po pristáti balóna. V takýchto prípadoch prosíme pasažierov o porozumenie a rešpektovanie rozhodnutí pilota, ktorý v prvom rade dbá na bezpečnosť. Balón je sledovaný sprievodným vozidlom, ktoré zaisťuje návrat pasažierov, posádky a balóna späť na miesto štartu. Po pristátí je pre pasažierov pripravený tradičný krst prvoletcov, prípitok sektom a krstný list vzduchoplavca. Štartovacie miesto určuje pilot, ktorý vyhodnotí aktuálne poveternostné podmienky. Pre viac informácií nás kontaktujte na: reservations@hotellomnica.sk alebo na tel. čísle: +421 52285 35 03. Počas letu je každý pasažier poistený v cene poukazu zákonným poistením podľa zákona o civilnom letectve. Čo sa týka oblečenia, je vhodné športové oblečenie prispôsobené aktuálnemu počasiu, na nohách treba mať obutú pevnú obuv a tiež odporúčame vziať si šiltovku či šatku (z horákov sála teplo). V prípade chladného počasia je vhodné mať pripravenú aj teplú obuv.

Vyhliadkový let

Počas vyhliadkového letu budete mať nádhernú prírodnú panorámu Vysokých Tatier na dosah. Tešiť sa môžete na dokonalý výhľad z netradičného miesta, ktoré ešte zintenzívni  zážitok z letu. Povzneste sa nad starosti bežných dní a dajte sa bezstarostne unášať po oblohe.

Minimálny počet osôb na let je 10, maximálny počet dospelých osôb je 11. Možnosti súkromného letu je možné dohodnúť s rezervačným oddelením.

Informácie o vyhliadkovom lete

Vyhliadkový let trvá cca 45 – 75 minút, závisí to najmä od poveternostných podmienok. Je však potrebné počítať zhruba s troj až štvorhodinovou časovou rezervou, ktorá zahŕňa stretnutie s posádkou na mieste vzletu. Počas toho môžu pasažieri vidieť prípravu balóna na štart a tiež pristátie a rozlúčenie sa s posádkou. Let sa uskutoční za vhodných poveternostných a meteorologických podmienok. Pri plánovaní letu je potrebné s týmito obmedzeniami počítať a v prípade, že by podmienky nevyhovovali bezpečnému absolvovaniu letu, pilot ho môže zrušiť. Váš let tak preplánujeme na nový termín. Pilot môže rozhodnúť o skrátení letu, pokiaľ nastane náhla zmena poveternostných a meteorologických podmienok . V takýchto prípadoch prosíme pasažierov o porozumenie a rešpektovanie rozhodnutí pilota, ktorý v prvom rade dbá na bezpečnosť. Balón je sledovaný sprievodným vozidlom, ktoré zaisťuje návrat pasažierov, posádky a balóna späť na miesto štartu. Po pristátí je pre pasažierov pripravený tradičný krst prvoletcov, prípitok sektom a krstný list vzduchoplavca. Pasažieri sa môžu zapojiť do príprav balóna na štart, môžu posádke pomôcť s nafukovaním balóna a tiež s balením po pristátí. Let sa uskutoční za vhodných poveternostných a meteorologických podmienok. Štartovacie miesto určuje pilot, ktorý vyhodnotí aktuálne poveternostné podmienky. Pre viac informácií nás kontaktujte na: reservations@hotellomnica.sk alebo na tel. čísle: +421 52285 35 03. Počas letu je každý pasažier poistený v cene poukazu zákonným poistením podľa zákona o civilnom letectve. Čo sa týka oblečenia, je vhodné športové oblečenie podľa aktuálneho počasia, na nohách treba mať obutú pevnú obuv a tiež odporúčame šiltovku či šatku (z horákov sála teplo). V prípade chladného počasia je vhodné mať pripravenú aj teplú obuv.

Expedičný let
ponad Tatry

Pripravte sa na romantickú exkurziu, spolu preletíme v nadmorskej výške približne 3 000 metrov ponad naše veľhory.

Trojhodinový prelet nad Vysokými Tatrami vám prinesie nezabudnuteľný zážitok, pri ktorom zasnežené hrebene Tatier, tvorené majestátnymi štítmi, budú priam na dotyk z koša balóna. Dobrodružná výprava plná tatranských krás čaká iba na vás a vašich priateľov, tak si vychutnajte spolu jedinečnosť tohto okamihu. Ideálny zážitok pre milovníkov romantiky počas blankytne modrých slnečných zimných dní, no rovnako aj dobrý tip na darček.

Prelety ponad Tatry sa kvôli vhodným meteorologickým a poveternostným podmienkam spravidla organizujú počas zimného obdobia. Minimálny počet osôb na let je 10, maximálny počet dospelých osôb je 11. Možnosti súkromného letu je možné dohodnúť s rezervačným oddelením.

Informácie o prelete ponad Vysoké Tatry

Samotný prelet ponad Vysoké Tatry trvá približne tri hodiny, závisí to najmä od meteorologických podmienok. Spravidla sa uskutočňuje počas zimného obdobia. Je však potrebné počítať zhruba so šesťhodinovou časovou rezervou, ktorá zahŕňa stretnutie s posádkou na mieste vzletu, keď pasažieri môžu vidieť prípravu balóna na štart a tiež pristátie a rozlúčenie sa s posádkou. Let sa uskutoční za vhodných poveternostných a meteorologických podmienok. Pri plánovaní letu je potrebné s týmito obmedzeniami počítať a v prípade, že by podmienky nevyhovovali bezpečnému absolvovaniu letu, pilot ho môže zrušiť. Váš let tak preplánujeme na nový termín. Pilot môže rozhodnúť o skrátení letu, pokiaľ nastane náhla zmena poveternostných a meteorologických podmienok. V takýchto prípadoch prosíme pasažierov o porozumenie a rešpektovanie rozhodnutí pilota, ktorý v prvom rade dbá na bezpečnosť. Balón je sledovaný sprievodným vozidlom, ktoré zaisťuje návrat pasažierov, posádky a balóna späť na miesto štartu. Po pristátí je pre pasažierov pripravený tradičný krst prvoletcov, prípitok sektom a krstný list vzduchoplavca. Pasažieri sa môžu zapojiť do príprav balóna na štart, môžu posádke pomôcť s nafukovaním balóna a tiež s balením po pristátí. Pri prelete ponad Vysoké Tatry balón lieta do výšky 3 000 metrov nad morom. Štartovacie miesto určuje pilot, ktorý vyhodnotí aktuálne poveternostné podmienky. Pre viac informácií nás kontaktujte na: reservations@hotellomnica.sk alebo na tel. čísle: +421 52285 35 03. Počas letu je každý pasažier poistený v cene poukazu zákonným poistením podľa zákona o civilnom letectve. Čo sa týka oblečenia, je vhodné športové oblečenie podľa aktuálneho počasia, vzhľadom na zimné obdobie odporúčame mať na nohách obutú teplú zimnú obuv a teplé ponožky.

Kuulinárske
raňajky

Nebeský pôžitok s výhľadom na ranné brieždenie a východ slnka v kombinácii s pohárom bláznivých bubliniek Hey You Bubbles z vinárstva ViaJur a s voňavou kávičkou, podávanou počas prípravy balóna na let, vykúzlia dokonalú romantickú atmosféru. Kuulinárske prekvapenie v balóne, Vysoké Tatry zaliate vychádzajúcim slnkom vám zaručia dobrodružstvo, aké ste ešte nezažili.

Kuulinárske raňajky organizujeme v období od apríla do konca novembra. Minimálny počet osôb na let je 7, maximálny počet dospelých osôb je 8. Možnosti súkromného letu je možné dohodnúť s rezervačným oddelením.

Informácie ku kulinárskym letom

Kulinársky let môže byť obsadený maximálnou kapacitou deviatich dospelých pasažierov. Trvá cca 60-90 minút, závisí to najmä od poveternostných podmienok. Je však potrebné počítať zhruba s troj až štvorhodinovou časovou rezervou, ktorá zahŕňa stretnutie s posádkou na mieste vzletu. Počas toho môžu pasažieri vidieť prípravu balóna na štart, do ktorej sa môžu aj zapojiť, a tiež pristátie a rozlúčenie sa s posádkou. Let sa uskutoční za vhodných poveternostných a meteorologických podmienok. Pri plánovaní letu je potrebné s týmito obmedzeniami počítať a v prípade, že by podmienky nevyhovovali bezpečnému absolvovaniu letu, pilot ho môže zrušiť. Váš let tak preplánujeme na nový termín. Pilot môže rozhodnúť o skrátení letu, pokiaľ nastane náhla zmena poveternostných a meteorologických podmienok, avšak o svoj kulinársky zážitok neprídete, pretože náš tím bude pokračovať v servírovaní vášho gastronomického zážitku aj po pristáti balóna. V takýchto prípadoch prosíme pasažierov o porozumenie a rešpektovanie rozhodnutí pilota, ktorý v prvom rade dbá na bezpečnosť. Balón je sledovaný sprievodným vozidlom, ktoré zaisťuje návrat pasažierov, posádky a balóna späť na miesto štartu. Po pristátí je pre pasažierov pripravený tradičný krst prvoletcov, prípitok sektom a krstný list vzduchoplavca. Štartovacie miesto určuje pilot, ktorý vyhodnotí aktuálne poveternostné podmienky. Pre viac informácií nás kontaktujte na: reservations@hotellomnica.sk alebo na tel. čísle: +421 52285 35 03. Počas letu je každý pasažier poistený v cene poukazu zákonným poistením podľa zákona o civilnom letectve. Čo sa týka oblečenia, je vhodné športové oblečenie prispôsobené aktuálnemu počasiu, na nohách treba mať obutú pevnú obuv a tiež odporúčame vziať si šiltovku či šatku (z horákov sála teplo). V prípade chladného počasia je vhodné mať pripravenú aj teplú obuv.

Privátne lety

Hľadáte neobyčajné miesto, kde požiadať vašu vyvolenú o ruku, chcete osláviť narodeniny na jedinečnom mieste, alebo chcete jednoducho stráviť príjemné chvíle spolu s vašimi najbližšími a spojiť ich s netradičným zážitkom? Sme pripravení vyletieť spolu s vami do výšin a priniesť vám doteraz nepoznané zážitky. Spojte sa s naším rezervačným oddelením a dohodnite si možnosti netradičného privátneho letu.

* Minimálny počet osôb na let je 10, maximálny počet dospelých osôb je 11.

Radi pre vás pripravíme individuálnu cenovú ponuku

Menu