Pravá vzdušná expedícia

Vyhliadkový let

Počas vyhliadkového letu budete mať nádhernú prírodnú panorámu Vysokých Tatier na dosah. Tešiť sa môžete na dokonalý výhľad z netradičného miesta, ktoré ešte zintenzívni  zážitok z letu. Povzneste sa nad starosti bežných dní a dajte sa bezstarostne unášať po oblohe.

V ponuke sú aj súkromné lety so stanoveným minimálnym počtom* 6 dospelých osôb a maximálnou obsadenosťou desiatimi hosťami.
* Minimálny počet pasažierov je šesť dospelých osôb, v prípade menšieho počtu pasažierov je nevyhnutné dohodnúť možnosti individuálneho letu vopred s rezervačným oddelením.

Informácie o vyhliadkovom lete

Vyhliadkový let trvá cca 45 – 75 minút, závisí to najmä od poveternostných podmienok. Je však potrebné počítať zhruba s troj až štvorhodinovou časovou rezervou, ktorá zahŕňa stretnutie s posádkou na mieste vzletu. Počas toho môžu pasažieri vidieť prípravu balóna na štart a tiež pristátie a rozlúčenie sa s posádkou. Let sa uskutoční za vhodných poveternostných a meteorologických podmienok. Pri plánovaní letu je potrebné s týmito obmedzeniami počítať a v prípade, že by podmienky nevyhovovali bezpečnému absolvovaniu letu, pilot ho môže zrušiť. Váš let tak preplánujeme na nový termín. Pilot môže rozhodnúť o skrátení letu, pokiaľ nastane náhla zmena poveternostných a meteorologických podmienok . V takýchto prípadoch prosíme pasažierov o porozumenie a rešpektovanie rozhodnutí pilota, ktorý v prvom rade dbá na bezpečnosť. Balón je sledovaný sprievodným vozidlom, ktoré zaisťuje návrat pasažierov, posádky a balóna späť na miesto štartu. Po pristátí je pre pasažierov pripravený tradičný krst prvoletcov, prípitok sektom a krstný list vzduchoplavca. Pasažieri sa môžu zapojiť do príprav balóna na štart, môžu posádke pomôcť s nafukovaním balóna a tiež s balením po pristátí. Let sa uskutoční za vhodných poveternostných a meteorologických podmienok. Štartovacie miesto určuje pilot, ktorý vyhodnotí aktuálne poveternostné podmienky. Pre viac informácií nás kontaktujte na: reservations@hotellomnica.sk alebo na tel. čísle: +421 52285 35 03. Počas letu je každý pasažier poistený v cene poukazu zákonným poistením podľa zákona o civilnom letectve. Čo sa týka oblečenia, je vhodné športové oblečenie podľa aktuálneho počasia, na nohách treba mať obutú pevnú obuv a tiež odporúčame šiltovku či šatku (z horákov sála teplo). V prípade chladného počasia je vhodné mať pripravenú aj teplú obuv.

Prelet ponad
Vysoké Tatry

Pripravte sa na romantickú exkurziu, spolu preletíme v nadmorskej výške približne 3 000 metrov ponad naše veľhory.

Trojhodinový prelet nad Vysokými Tatrami vám prinesie nezabudnuteľný zážitok, pri ktorom zasnežené hrebene Tatier, tvorené majestátnymi štítmi, budú priam na dotyk z koša balóna. Dobrodružná výprava plná tatranských krás čaká iba na vás a vašich priateľov, tak si vychutnajte spolu jedinečnosť tohto okamihu. Ideálny zážitok pre milovníkov romantiky počas blankytne modrých slnečných zimných dní, no rovnako aj dobrý tip na darček.

Prelety ponad Tatry sa kvôli vhodným meteorologickým a poveternostným podmienkam spravidla organizujú počas zimného obdobia. Maximálna kapacita vyčlenená pre hostí je desať až 11 osôb, v závislosti od počtu členov posádky.

Informácie o prelete ponad Vysoké Tatry

Samotný prelet ponad Vysoké Tatry trvá približne tri hodiny, závisí to najmä od meteorologických podmienok. Spravidla sa uskutočňuje počas zimného obdobia. Je však potrebné počítať zhruba so šesťhodinovou časovou rezervou, ktorá zahŕňa stretnutie s posádkou na mieste vzletu, keď pasažieri môžu vidieť prípravu balóna na štart a tiež pristátie a rozlúčenie sa s posádkou. Let sa uskutoční za vhodných poveternostných a meteorologických podmienok. Pri plánovaní letu je potrebné s týmito obmedzeniami počítať a v prípade, že by podmienky nevyhovovali bezpečnému absolvovaniu letu, pilot ho môže zrušiť. Váš let tak preplánujeme na nový termín. Pilot môže rozhodnúť o skrátení letu, pokiaľ nastane náhla zmena poveternostných a meteorologických podmienok. V takýchto prípadoch prosíme pasažierov o porozumenie a rešpektovanie rozhodnutí pilota, ktorý v prvom rade dbá na bezpečnosť. Balón je sledovaný sprievodným vozidlom, ktoré zaisťuje návrat pasažierov, posádky a balóna späť na miesto štartu. Po pristátí je pre pasažierov pripravený tradičný krst prvoletcov, prípitok sektom a krstný list vzduchoplavca. Pasažieri sa môžu zapojiť do príprav balóna na štart, môžu posádke pomôcť s nafukovaním balóna a tiež s balením po pristátí. Pri prelete ponad Vysoké Tatry balón lieta do výšky 3 000 metrov nad morom. Štartovacie miesto určuje pilot, ktorý vyhodnotí aktuálne poveternostné podmienky. Pre viac informácií nás kontaktujte na: reservations@hotellomnica.sk alebo na tel. čísle: +421 52285 35 03. Počas letu je každý pasažier poistený v cene poukazu zákonným poistením podľa zákona o civilnom letectve. Čo sa týka oblečenia, je vhodné športové oblečenie podľa aktuálneho počasia, vzhľadom na zimné obdobie odporúčame mať na nohách obutú teplú zimnú obuv a teplé ponožky.

Radi pre vás pripravíme individuálnu cenovú ponuku

Skupinové lietanie
v balónoch

Farebné balónové predstavenie na oblohe sa stáva čoraz obľúbenejším aj u nás. Ponúka vizuálny pôžitok pre tých, ktorí zostali na zemi a pre tých odvážnejších zase neopakovateľný zážitok zo skupinového lietania viacerými balónmi súčasne. Sledovať symbiózu rodiny balónov s  prírodnými živlami a ladnosť lietania je ojedinelým úkazom. Skupinové lietanie je ideálne pre originálne eventy, firemné akcie alebo teambuilding. Kontaktujte naše eventové oddelenie a rezervujte si nezabudnuteľný zážitok počas vášho eventu.

Informácie o skupinovom lietaní v balónoch

Skupinové lietanie v balónoch trvá približne 45 – 75 minút, závisí to najmä od meteorologických podmienok. Je však potrebné počítať zhruba s tromi až piatimi hodinami času, ktoré zahŕňajú stretnutie s posádkou na mieste vzletu, keď pasažieri môžu vidieť prípravu balónov na štart a tiež pristátie a rozlúčenie sa s posádkou. Skupinové lety sa vo viacerých balónoch môžu uskutočniť iba v prípade vhodných poveternostných a meteorologických podmienok. Pri plánovaní letu je potrebné s týmito obmedzeniami počítať a v prípade, že by podmienky nevyhovovali na bezpečné absolvovanie letu, pilot ho môže zrušiť. Váš let tak preplánujeme na nový termín. Pilot môže rozhodnúť o skrátení letu, pokiaľ nastane náhla zmena poveternostných a meteorologických podmienok. Váš let tak preplánujeme na nový termín. V takýchto prípadoch prosíme pasažierov o porozumenie a rešpektovanie rozhodnutí pilota, ktorý v prvom rade dbá na bezpečnosť. Balóny sú sledované sprievodnými vozidlami, ktoré zaisťujú návrat pasažierov, posádky a balóna späť na miesto štartu. Po pristátí je pre pasažierov pripravený tradičný krst prvoletcov, prípitok sektom a krstný list vzduchoplavca. Pasažieri sa môžu zapojiť do príprav balónov na štart, môžu posádke pomôcť s nafukovaním balónov a tiež s balením po pristátí. Štartovacie miesto určuje pilot, ktorý vyhodnotí aktuálne poveternostné podmienky. Pri objednávke letu si môžete vybrať z aktuálnych termínov. Štartovacie miesto určuje pilot, ktorý vyhodnotí aktuálne poveternostné podmienky. Pre viac informácií nás kontaktujte na: reservations@hotellomnica.sk alebo na tel. čísle: +421 52285 35 03. Počas letu je každý pasažier poistený v cene poukazu zákonným poistením podľa zákona o civilnom letectve. Čo sa týka oblečenia, je vhodné športové oblečenie podľa aktuálneho počasia, na nohách mať obutú pevnú obuv, v prípade chladného počasia je vhodná teplá obuv. Tiež odporúčame šiltovku, či šatku (z horákov sála teplo).

Radi pre vás pripravíme individuálnu cenovú ponuku

Privátne lety

Hľadáte neobyčajné miesto, kde požiadať vašu vyvolenú o ruku, chcete osláviť narodeniny na jedinečnom mieste, alebo chcete jednoducho stráviť príjemné chvíle spolu s vašimi najbližšími a spojiť ich s netradičným zážitkom? Sme pripravení vyletieť spolu s vami do výšin a priniesť vám doteraz nepoznané zážitky. Spojte sa s naším rezervačným oddelením a dohodnite si možnosti netradičného privátneho letu.

* Minimálny počet pasažierov je 6 dospelých osôb, v prípade menšieho počtu pasažierov je nevyhnutné dohodnúť možnosti individuálneho letu vopred s rezervačným oddelením.

Radi pre vás pripravíme individuálnu cenovú ponuku

Menu