Sme kuul v zážitkoch

S nami vyletíte nad všednosť bežných dní

Navštívte lietajúcu reštauráciu a ochutnajte prvotriednu gastronómiu s pohárom vychladených bubliniek bez pevnej pôdy pod nohami. Zdá sa vám to ako scéna z dobrodružných románov Julesa Verna, ktorá nemá s realitou nič spoločné a vznikla iba v predstavách slávneho francúzskeho spisovateľa? Kuulinair mení fantáziu na skutočnosť, a tak sa teraz môžete aj vy vydať na svoju vlastnú dobrodružnú výpravu do oblakov. Let balónom, ktorý u nás zažijete, nebude iba o lietaní a očarujúcich výhľadoch na krásy prírody Vysokých Tatier, ale aj o nových kulinárskych zážitkoch, ktoré by ste v oblakoch ani zďaleka nečakali.

Kuulinair je ambiciózny projekt pod vedením Hotela Lomnica, ktorý spája vyhliadkové lety balónom ponad Tatry so špičkovou gastronómiou. Sme tím so spoločným nadšením pre kvalitné jedlo a netradičné zážitky, ktoré radi sprostredkujeme aj vám.

Vyhliadkový let balónom spojený s kulinárskym zážitkom je jedinečný koncept, aký inde len tak nenájdete. Prvá lietajúca reštaurácia na Slovensku prináša možnosť objaviť nové chute aj nové výhľady. Zažite tento magický ú-let aj vy.

Menu