Sme kuul v zážitkoch

Chcete zažiť nezabudnuteľné chvíle
prepojené s výnimočným zážitkom
v oblakoch? Tak to ste na správnej adrese.

Čo by ste povedali napríklad na pohár vychladených bubliniek, ktorý si však vychutnáte bez pevnej pôdy pod nohami, alebo na scenériu prekrásnej tatranskej prírody z vtáčej perspektívy s prekvapením navyše?

Zdajú sa vám tieto nápady ako vystrihnuté z dobrodružných románov Julesa Verna, ktoré nemajú s realitou nič spoločné a vznikli iba v predstavách slávneho francúzskeho spisovateľa? Kuulinair mení fantáziu na skutočnosť, a tak sa môžete aj vy vydať na dobrodružnú výpravu plnú zážitkov v oblakoch. Let balónom, ktorý u nás zažijete, nebude iba o lietaní, očarujúcich výhľadoch na krásy prírody Vysokých Tatier, ale aj o nových gastronomických zážitkoch, ktoré by ste v oblakoch ani zďaleka nečakali. Určite je vhodný aj pre konzervatívnejšie typy, ktoré z času na čas radi vybočia zo zaužívaných koľají.

Dožičte sebe a svojim blízkym atmosféru výnimočných kulinárskych zážitkov doplnenú o nádhernú scenériu prírody Vysokých Tatier. Náš tím z Hotela Lomnica sa postará o to, aby ste tento zážitok vnímali cez všetky vaše zmysly.

PS: S nami nuda a stereotyp určite nehrozí.

Menu